Kurzy

Aktuální nabídka kurzů

Ve školení mám tradici, kurzy pořádám už 6 let.

0 +
Absolventů

Začínáš od nuly? Absolvuj Kompletní přípravu nebo jednotlivé kurzy!

Staň se IT Testerem!

Kurz Kompletní příprava pro Testera

Kompletní kurz, který tě připraví na pozici Tester. Kurz se skládá z kurzů Testing, Základy SQL, Webové služby, Příprava na pohovor a Workshop. Kurz nepředpokládá předchozí znalosti IT.

Kurz IT Software Tester

Kurz Testing

Kurz poskytuje základní informace o tom, co je to IT projekt a jakou roli v něm hraje Tester. Kurz se skládá z teoretické i praktické části. Zkusíš si testování aplikace a mnoho dalšího!

Kurz základy SQL

Kurz Základy SQL

IT obory operují se spoustou dat. Databáze je nedílnou součástí každé aplikace. Nauč se s ní pracovat! Praktická část je vyučována na databázi Oracle s použitím Oracle SQL Developeru.

Kurz webové služby

Kurz Webové služby

Na webové služby jako Tester brzy narazíš. V programování znamenají velký trend. Vysvětlím ti principy HTTP na příkladech a naučíme tě pracovat s nástrojem SoapUI.

Už máš základní znalosti? Absolvuj pokročilé kurzy!

Kurz Úvod do automatizace WS

Úvod do automatizace WS

Testování tě baví a zajímá tě, kam dál? Pojď si vyzkoušet No-Code automatizaci. Projdeme si základní principy, různé druhy automatizace a možné nástroje.

Kurz Testing pokročilí

Kurz Testing pokročilí

Prohlub své znalosti v testování! Teorie ti pomůže u pohovoru nebo u zkoušky. Dynamické techniky vylepší tvé test cases. Kurz navazuje na základní kurz Testingu.

Kurz SQL pokročilí

Kurz SQL pokročilí

Kurz navazuje na Základy SQL. Naučím tě složitější selecty i vytváření vlastních tabulek. Nainstaluješ si vlastní Oracle databázi na svůj noťas. Čeká tě přes 100 příkazů!

Kurz Scrum a vývoj v Agile​

Kurz Scrum a vývoj v Agile

Seznam se s agilními praktikami a jak se s nimi mění vývoj i testing. Jak funguje Scrum, na jakých principech stojí a jaké výhody jeho implementace může přinést?

Online předtočené kurzy

Kurz příprava na pohovor

Příprava na IT pohovor

Jak probíhá IT pohovor na juniorní pozici? Jaké otázky očekávat? Jak si vylepšit CV nebo LinkedIn? To se vše na kurzu dozvíš, včetně ukázek pohovorů.

Připravuji

courses-01-free-img.jpg

Selenium

Nástroj Selenium je open source framework určený pro automatizované testování webových aplikací na různých prohlížečích.

Kurz webové služby

Robot Framework

Robot Framework je nástroj pro automatizované testování, který umožňuje psát testovací skripty v jednoduchém a srozumitelném formátu.

woman-girl-beauty-mask-3192

Cucumber

Cucumber je nástroj podporující BDD a automatizované testování. Testy nemusí psát jen programátoři nebo testeři.