Reference kurzu

Monika Nováková

Kurz doporučuji, kudy chodím. Nasměroval mě k rychlému nastartování kariéry v IT. Uspěla jsem na prvních dvou pohovorech hned po skončení kurzu a mohla si vybírat, kudy se profesně vydám. Brzy jsem se vypracovala z Junior Testera na Test Leada.

Přečíst celou referenci »
Jakub Dobiáš

Získal jsem všechny potřebné znalosti pro práci juniora. Na pozici Test Engineera v nadnárodní firmě jsem dokonce nastoupil už během kurzu. Aktuálně pracuji jako Full Stack Developer ve startupu a testování je pořád součástí mé role. Kombinace skillů si cení i můj aktuální zaměstnavatel – prý to není úplně běžné.

Přečíst celou referenci »
Lukáš Juriga

Lucka jako zkušená vývojářka chápe potřeby vývojářů a od testerů očekává jasné reportování chyb. Domácí úkoly pomáhají vštípit získané znalosti z hodin. Z mého pohledu to byly nejlépe investované peníze, čas a energie. Získal jsem fundamentální know-how z testingu během pár hodin. Byl to neuvěřitelně efektivně strávený čas, který nakopl mou kariéru v IT.

Přečíst celou referenci »
Reference Alexandra Sinchura

Kurz naplnil očekávání a pomohl mi změnit kariéru. Dozvěděla jsem se o základních pozicích v IT a fungování webových služeb. Vyzkoušela jsem testování v praxi a pochopila základní logiku vývoje softwaru. Rozhodla jsem se pro pozici analytika a díky základu z kurzu se dále vzdělávala a získala nabídku na pozici Junior IT analytik. Kurz doporučuji díky osobnímu přístupu, příjemné atmosféře a kombinaci teorie a praxe.

Přečíst celou referenci »
Veronika Pokorná

Kurz mi pomohl používat nástroje k testování, naučil mě základy praxe a nasměroval mě, jak se dále sebevzdělávat. Získala jsem díky tomu vysněnou práci jako integrační tester.

Přečíst celou referenci »
Kristýna Tauerová

Stoprocentně kurz doporučuji. Kurz má perfektní poměr cena/výkon. Naučil mě základy testování, pomohl mi zorientovat se v oboru a získala jsem díky němu práci analytičky, která mě baví. Zároveň mi naznačil, co všechno se ještě musím doučit.

Přečíst celou referenci »
Dana Kondáčová

Kurz mi dal možnost vyzkoušet si v praxi náplň práce testera. Pracuji teď se síťovými protokoly jako Test Engineer. Do firmy jsem se dostala přes dvě pohovorová kola, na které jsem se cítila díky kurzu dobře připravená. Kurz doporučuji. Je to skvělá příležitost, jak začít v IT.

Přečíst celou referenci »
Vojtěch Mišák

Kurz mi otevřel bránu do IT světa. Práci v testingu jsem sehnal ještě před jeho dokončením, teď pracuji jako DevOps Engineer.

Přečíst celou referenci »
Eva Blažková

Díky kompletní přípravě pro Testera jsem pronikla do IT teoreticky i prakticky. Absolvování kurzu se ukázalo jako velká výhoda i při pohovoru a teď pracuji jako testerka softwaru.

Přečíst celou referenci »
Markéta Vopatová

Kurz byl lepší, než jsem čekala. Testing a automatizace mě díky Lucce nadchly natolik, že jsem opustila myšlenku jít pracovat do backendu. Pracuji jako Tester a jsem spokojená.

Přečíst celou referenci »

Další reference naleznete na mém LinkedIn profilu v sekci Doporučení.