Rozcestník career switchera

Poslední půl rok jsem intenzivně pracovala na tom, abych poskytla co nejlepší informace pro uchazeče o moje kurzy. Většinou jsem se snažila být více obecná a pojmout to jako souhrn informací pro career switchery.

Proč? Chci zvýšit úspěšnost mých absolventů v praxi tím, že jim všechny, a to i negativní informace, dám předem. Přeji si na kurzu motivované a zapálené lidi s představou, co takový career switch znamená a obnáší. 😎 Můj záměr je, aby všichni kurz úspěšně dokončili. Neškolím veřejnost tolik a tak často a chci si to užívat. Ne mít v místnosti překvapené lidi.

Co jsem tedy vytvořila? Rozcestník career switchera.
1) E-book Testerem nanečisto. „Dobrovolně“ 😉 povinné čtení pro zájemce o kurz Kompletní příprava pro Testera, aby věděli, do čeho jdou ještě před kurzem. Kromě obecného checklistu, zda je pro mě IT obecně vůbec vhodné jsou zde i dva testy, které by uchazeč měl splnit. 

2) Napsala jsem články o tom, že v IT se moc netouží po úplných juniorech.

3) Byla jsem hostem v podcastu u Jurij Starynec, kde jsme probrali pravdy a mýty o juniorech.

4) Sepsala jsem sérii článků „Nahlédněte za oponu“ o Předpokladech pro IT, Očekávání od IT a Jak si vybrat IT kurz

5) Zveřejňuji šťastné i méně šťastné příběhy mých absolventů na cestě do IT.

6) Zveřejňuji na mém LinkedIn profilu rady a tipy od mých absolventů jiným career switcherům. Moc děkuji všem, kdo se o příběhy a zkušenosti podělil. Bez vás by to nešlo.

7) Průběžně vylepšuji textaci na webu lucietvrdikova.cz.

Snad tohle všechno pomůže nejen mým absolventům, ale všem, kdo na mě nebo moje články narazí. Snažím se trochu korigovat vyhajpované reklamy na kurzy a předcházet tomu, že se očekávání totálně mine s realitou.

Myslím, že po půl roce mám téměř hotovo a čeká mě (asi?) poslední velký článek z mé hlavy. Příběhy a rady od absolventů budu i nadále zveřejňovat, ale ty z mé hlavy nejsou. Ty budou ze života a z praxe. V zásobě mám jeden více a jeden méně šťastný. Stay tuned! 📌 👀